Sędziowie KOZPN w sezonie 2017 / 2018 :

 

TOP Amator A:

  1. Bednarek Łukasz

Sędzia asystent szczebla centralnego :

  1. Wątroba Wiktor*

* sędzia główny w klasie okręgowej

 

TOP Amator C ( III Liga ) :

  1. Leske Jacek
  2. Okunowicz Paweł

IV Liga :

  1. Fiedurek Bartosz
  2. Kowalski Paweł
  3. Krzewski Karol
  4. Leśniewski Marcin
  5. Mazur Maciej 
  6. Misiarz Rafał
  7. Pazdecki Piotr
  8. Popławski Jakub
  9. Rybarczyk Janusz
  10. Siedlecki Marcin
  11. Stateczny Sebastian

Klasa okręgowa :

  1. Basiejko Piotr
  2. Basiejko Sebastian
  3. Biedrzycki Daniel
  4. Bojaryn Marcin
  5. Filus Filip
  6. Gniffke Mirosław
  7. Gniffke Przemysław  
  8. Gocałek Mirosław
  9. Gogacz Łukasz
  10. Golatowski Bronisław
  11. Hajdasz Mateusz
  12. Jabłoński Krzysztof
  13. Jankowski Michał
  14. Jeszke Przemysław
  15. Jóźko Tomasz  
  16. Kaczmarek Maciej
  17. Kaliszuk Damian
  18. Kasprzak Karolina
  19. Kamiński Przemysław
  20. Kobusiński Łukasz
  21. Kotulski Piotr
  22. Kowalski Tomasz
  23. Kozłowski Tomasz
  24. Kraska Krystian
  25. Kurasz Piotr
  26. Kwiatkowski Robert
  27. Latos Piotr 
  28. Lewkowicz Karol
  29. Małysz Mariusz
  30. Marcin Świerszcz
  31. Matysek Marcin
  32. Mazur Damian
  33. Mich Krzysztof
  34. Michalski Mariusz
  35. Musyt Kamil
  36. Myziak Mateusz  
  37. Napieraj Krzysztof
  38. Nowik Wiesław
  39. Pieda Kamil  
  40. Piwowarczyk Maciej  
  41. Purcel Grzegorz
  42. Radzimski Adam
  43. Rak Adam
  44. Rybicki Mariusz
  45. Simlat Tomasz
  46. Skorwon Kryspin
  47. Skórka Damian
  48. Stasiak Jacek
  49. Stempiński Filip
  50. Szczepaniak Damian
  51. Szewczyk Grzegorz
  52. Szkołuda Miłosz  
  53. Szumert Kamil
  54. Wieczorek Wojciech
  55. Więcek Bartosz
  56. Wołejszo Paweł
  57. Woźniak Piotr
  58. Zdanowski Adam
  59. 59.  Zdanowski Robert

 

Klasa A :

  1. Bolczyński Michał
  2. Getler Zygmunt
  3. Hajdasz Roman
  4. Jabłoński Piotr
  5. Kaźmierczak Jarosław
  6. Kłos Sebastian  
  7. Kowalski Kazimierz
  8. Krzewski Rafał
  9. Kuś Tomasz
  10. Lewandowski Dawid
  11. Mazepa Damian
  12. Nowik Hubert
  13. Owedyk Tomasz
  14. Pyda Jakub  
  15. Rozmus Aleksandra
  16. Skórka Michał
  17. Stefański Szymon
  18. Szocik Przemysław
  19. Ulatowski Dariusz
  20. Wiedro Aleksandra
  21. Wolędzki Wojciech
  22. Zagożdżon Damian

 

Klasa Asystent :

  1. Ambroziak Adam
  2. Barwinek Kamil
  3. Basiejko Edward
  4. Białek Paweł
  5. Borowy Łukasz  
  6. Celiński Paweł 
  7. Filipiak Wojciech
  8. Gojlik Dawid
  9. Jabłoński Jakub
  10. Kiełbasa Bartłomiej
  11. Kosecki Dariusz
  12. Kowalczuk Tomasz
  13. Kowalska Paulina
  14. Kowalski Kacper ( Drawsko Pom.)
  15. Kowalski Kacper II (Koszalin)
  16. Kozłowski Marcin
  17. Kret Marian
  18. Kubaczyk Rafał
  19. Kula Michał
  20. Kurant Jerzy
  21. Łabędzka Karolina
  22. Majorczak Karol
  23. Majorczak Robert
  24. Marynka Zbigniew
  25. Michorek Oliwia
  26. Moskwa Wiesław  
  27. Nowaczyk Mateusz
  28. Ogórek Zdzisław
  29. Owczarek Natalia  
  30. Pikula Natalia
  31. Piwowarski Stanisław
  32. Porucznik Przemysław
  33. Rozmus Robert 
  34. Selke Kinga
  35. Szapowicz Gracjan
  36. Szumert Kacper
  37. Terlecki Eugeniusz 

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.