I Runda KOZPN

WGiE przedstawia wynikiI rundy Pucharu Polski KOZPN:

 

 

Grom Giżyno - Wspólni Różewo 5:0
Głaz Tychowo – KS Sieciemin 5:1
Sokół Lulewice -  Graf Bukówko 4:4 k. 2-4
Hajka Zegrze Pomorskie – Wicher Mierzym 4:8
Resko Karcino – Płomień Pobłocie Wielkie 4:1
Derby Karścino – Hattrick Kołobrzeg 1-1 k.4-5
Jantar Łącko Korlino – Strong Zielenica 1-5
Darpol Barzowice – Olimpic Mieszko Warszkowo 3-4
Drzewiarz Krosino – Gwda Wielka 1-3
Błękitni Pomierzyn  - Bytyń Nakielno 6:0 
Wicher Rąbino - LUKS Gorawiński Grot 1-0
Błękitni Gonne Małe – Mechanik II Bobolice 2-5

 

II runda :
Termin rozegrania – 13 września (środa) godzina 17:30

 

  1. Grom Giżyno  -  Korona Człopa 1:5
  2. Graf Bukówko  - Wybrzeże Biesiekierz 3:8
  3. Wicher Mierzym – Błękitni Stary Jarosław 4:0
  4. Resko Karcino - Wrzos Wrzosowo 4:2
  5. Strong Zielenica – Sława Sławno 3:0
  6. Hattrick Kołobrzeg - Pomorzanin Sławoborze 0:9
  7. Olympic Mieszko Warszkowo - Darłovia Darłowo 2:1
  8. KS Gwda Wielka - Orzeł Łubowo 0:3
  9. Błękitni Pomierzyn - Olimp Złocieniec  3:4
  10. Wicher Rąbino - GKS Leśnik II Manowo 1:6
  11. Mechanik II Bobolice - Hubertus Biały Bór  1:0
  12. Głaz Tychowo - Spójnia Świdwin 2:2 k.8-9
  13. Pionier 95 Borne Sulinowo – Mechanik Bobolice 2:10
  14. Jedność Tuczno - Sad Chwiram 2:4
  15. Jedność Ikar Krosino - Sokół Suliszewo 3:1
  16. Bajgiel Będzino – Pogoń Połczyn Zdrój 2:4
  17. Drzewiarz Świerczyna - Calisia Kalisz Pomorski 1:1 k.3-4
  18. Redłovia Redło – Radew Białogórzyno 5:2
  19. Płomień Myślino – Astra Ustronie Morskie 0:6
  20. Mechanik Turowo – Błonie Barwice 2:6
  21. Legion Strączno – Orzeł Wałcz 0:8
  22. Grom Świelino - Zawisza Grzmiąca  0:0 k.3-4
  23. Grom Szwecja – Mirstal Mirosławiec 4:3
  24. Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek 1:1 k.3-4
  25. Arkadia Malechowo - Saturn Mielno 0:10
  26. Fala ABFrost Gąski - Wiekowianka Wiekowo 3:1
  27. Syrena Grot Rymań - Kotwica II Kołobrzeg - 1:5
  28. LZS Kowalewice - Victoria Sianów 1:1 k.2-4
  29. Passat Bukowo Morskie - Wieża Postomino 1:4

 

 

WGiE KOZPN przedstawia pary III rundy Pucharu Polski KOZPN:

 

 

III Runda Pucharu Polski KOZPN – termin rozegrania : 27.09.2017r. godz.16:45

 

Spójnia Świdwin – Orzeł Wałcz 1:0

Kotwica II Kołobrzeg – Mechanik Bobolice 0:2
Wicher Mierzym – Wieża Postomino 2:5
Mechanik II Bobolice – Pogoń Połczyn Zdrój 2:4
Olympic Mieszko Warszkowo – Victoria Sianów 0:2
 Leśnik II Manowo – Błonie Barwice 5:2
Zawisza Grzmiąca – Sad Chwiram 2:0
Orzeł Łubowo – Olimp Złocieniec 2:2 k.4:3
Resko Karcino – Iskra Białogard – 2:2 k.4:5
Wybrzeże Biesiekierz – Astra Ustronie Morskie 2:2 k.4:5
Fala AbFrost Gąski – Pomorzanin Sławoborze 4:1
Strong Zielenica – Saturn Mielno 1:0
Grom Szwecja –Korona Człopa 4:1
Jedność Ikar Krosino – Lech Czaplinek 2:2 k.3:4
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 0:7

 

IV Runda Pucharu Polski KOZPN – termin rozegrania : 11.10.2017r. godz.16:00.

 

  1. Orzeł Łubowo - Lech Czaplinek 1:6
  2. Grom Szwecja - Calisia Kalisz Pomorski 0:3
  3. Zawisza Grzmiąca - Mechanik Bobolice 0:7
  4. Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 2:1
  5. Leśnik II Manowo - Iskra Białogard 1:2
  6. Strong Zielenica - Wieża Postomino 0:6
  7. Victoria Sianów - Sokół Karlino 1:6
  8. Fala AbFrost Gąski - Astra Ustronie Morskie 3:0 v/o

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.