I Runda Pucharu Polski KOZPN  - 12 sierpnia (niedziela) 2018 r. o godzinie 16:00 

 

Błękitni Pomierzyn – Sokół Suliszewo  1:2

Grom Giżyno – Santos Kłębowiec   4:4 karne 3:4

Bytyń Nakielno – Mirstal Lotnik Mirosławiec   2:1

Wicher Rąbino – Redłovia Redło  0:1

Drzewiarz Krosino – Pionier 95 Borne Sulinowo   0:3 v/o

Mechanik II Bobolice – Wrzos Wrzosowo   3:7  (mecz w Kłaninie)  

Błękitni Gonne Małe – Głaz Tychowo  0:3 v/o

Wicher Mierzym – Fala ABFrost Gąski  3:0 v/o

Derby Karścino – Pomorzanin Sławoborze  1:2

Hajka Zegrze Pomorskie – Bajgiel Będzino  1:8

Płomień Pobłocie Wielkie – Grot Gorawino  3:5

Sokół Lulewice – Płomień Myślino  3:4

Syrena Grot Rymań  - Resko Karcino  0:3 v/o

Jantar Łącko Korlino – Arkadia Malechowo    2:3 (mecz w Postominie)  

Płomień Jeżyczki – Victoria Sianów  1:9

Derby Gwiazdowo – Darpol Barzowice  2:5

Olympic Mieszko Warszkowo – Passat Bukowo Morskie 3:0 v/o

Mustang Korzystno – Zefir Wyszewo  1:4

Grom Świelino – Hubertus Biały Bór   0:3 v/o

KP Drawsko Pomorskie – Drzewiarz Świerczyna  0:6

Saturn Mielno – wolny los

 

 

II Runda Pucharu Polski KOZPN – 29 sierpnia (środa) 2018 r. o godzinie 18:00 

 

 Sokół Suliszewo - Spójnia Świdwin - 8:3
Santos Kłębowiec - Lech Czaplinek - 0:9
Bytyń Nakielno – Korona Człopa - 1:5

Redłovia Redło – Olimp Złocieniec - 0:3
 Pionier 95 Borne Sulinowo - Błonie Barwice - 0:3
Wrzos Wrzosowo – Wybrzeże Biesiekierz - 4:2
Głaz Tychowo - Victoria Sianów  - 2:0
Wicher Mierzym  - Iskra Białogard - mecz 05.09.2018r. 17:45
Pomorzanin Sławoborze – Jedność Ikar Krosino - 4:4 karne 4:2
Bajgiel Będzino – Mechanik Bobolice - 7:1
Grot Gorawino  - Astra Ustronie Morskie - 2:4
Płomień Myślino – Saturn Mielno - 3:3 karne 1:3

Resko Karcino - Kotwica II Kołobrzeg - 2:5
Arkadia Malechowo – Zefir Wyszewo - 2:3
Darpol Barzowice – Darłovia Darłowo - 1:1 karne 6:7
Olympic Mieszko Warszkowo – Sława Sławno - 0:3 v/o
Hubertus Biały Bór  - Wiekowianka Wiekowo   - 3:0 v/o
Drzewiarz Świerczyna – Calisia Kalisz Pomorski - 3:2
Wieża Postomino – wolny los

 

 

III Runda Pucharu Polski KOZPN  - 26 września (środa) 2018 r. o godzinie 16:45 

 

Sokół Suliszewo - Błonie Barwice - 3:3 karne 9:10
Korona Człopa -  Lech Czaplinek  - 0:2
Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec  - 1:1 karne 4:5
Wrzos Wrzosowo – Sokół Karlino - 0:4
Głaz Tychowo - Pogoń Połczyn Zdrój - 0:4
Iskra Białogard - Leśnik Manowo - 0:2
Pomorzanin Sławoborze – Orzeł Wałcz - 0:5
Bajgiel Będzino – Olimp Gościno - 2:5
 Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów - 2:2 karne 10:11
Saturn Mielno - Rasel Dygowo  - 1:7
Kotwica II Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin - 2:4
Zefir Wyszewo - Sława Sławno - 4:1
Wieża Postomino -  Darłovia Darłowo - 1:4
Drzewiarz Świerczyna – MKP Szczecinek - 1:3

 

 

IV Runda Pucharu Polski KOZPN – 2 marca (sobota) 2019 r. o godzinie 13:00

 

Orzeł Wałcz – Gryf Polanów - 3:0 v/o
Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg  
Lech Czaplinek - Bałtyk Koszalin 
Sokół Karlino - MKP Szczecinek
Darłovia Darłowo - Rasel Dygowo 
Olimp Złocieniec- Gwardia Koszalin 
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno - 3 kwietnia (środa) 2019 r.  godzina 17:00
Zefir Wyszewo - Leśnik Manowo 

 

 

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.