KOLEJKA 22

  • 03/06/2019 - 18:00

    Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 0:9 Arkadia Malechowo
  • 09/06/2019 - 11:00

    Gwardia II Koszalin 1:3 Bałtyk II Koszalin
  • 10/06/2019 - 18:00

    MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU 4:7 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO

KOLEJKA 21

  • 31/05/2019 - 18:00

    Arkadia Malechowo 17:2 Wybrzeże Biesiekierz
  • 01/06/2019 - 11:00

    UKS Victoria SP 2 Sianów 5:2 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
  • 01/06/2019 - 13:00

    Bałtyk II Koszalin 4:0 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU

KOLEJKA 20

  • 22/05/2019 - 18:00

    Wybrzeże Biesiekierz 1:6 UKS Victoria SP 2 Sianów
  • 26/05/2019 - 11:00

    Gwardia II Koszalin 0:11 Arkadia Malechowo
  • 26/05/2019 - 11:00

    Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 1:6 Zryw Kretomino

KOLEJKA 19

  • 18/05/2019 - 10:00

    Arkadia Malechowo 1:5 Bałtyk II Koszalin
  • 18/05/2019 - 11:00

    Zryw Kretomino 12:0 Wybrzeże Biesiekierz
  • 18/05/2019 - 11:00

    UKS Victoria SP 2 Sianów 1:8 Gwardia II Koszalin
  • 18/05/2019 - 11:00

    UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO 8:1 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław

KOLEJKA 18

  • 15/05/2019 - 18:00

    Gwardia II Koszalin 1:3 Zryw Kretomino
  • 15/05/2019 - 18:00

    Wybrzeże Biesiekierz 0:14 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO
  • 17/06/2019 - 15:30

    Bałtyk II Koszalin 20:0 UKS Victoria SP 2 Sianów

KOLEJKA 17

  • 11/05/2019 - 10:00

    UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO 9:2 Gwardia II Koszalin
  • 11/05/2019 - 11:00

    MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU 0:5 Arkadia Malechowo
  • 12/05/2019 - 17:30

    Zryw Kretomino 3:1 Bałtyk II Koszalin

KOLEJKA 16

  • 04/05/2019 - 10:00

    Bałtyk II Koszalin 4:4 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO
  • 04/05/2019 - 11:00

    MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU 3:1 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
  • 08/05/2019 - 17:00

    Arkadia Malechowo 11:0 UKS Victoria SP 2 Sianów

KOLEJKA 15

  • 27/04/2019 - 11:00

    Zryw Kretomino 0:1 Arkadia Malechowo
  • 27/04/2019 - 15:00

    UKS Victoria SP 2 Sianów 1:6 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU
  • 08/05/2019 - 17:00

    Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 6:1 Wybrzeże Biesiekierz

KOLEJKA 14

  • 12/04/2019 - 17:30

    Arkadia Malechowo 1:4 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO
  • 13/04/2019 - 11:00

    UKS Victoria SP 2 Sianów 1:9 Zryw Kretomino
  • 14/04/2019 - 10:00

    Gwardia II Koszalin 2:1 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
  • 14/04/2019 - 11:00

    MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU 12:0 Wybrzeże Biesiekierz

KOLEJKA 13

  • 05/04/2019 - 17:30

    UKS ŻUKOWO 3:6 Arkadia Malechowo
  • 06/04/2019 - 11:00

    Zryw Kretomino 2:4 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU
  • 06/04/2019 - 11:00

    Wybrzeże Biesiekierz 1:7 Gwardia II Koszalin
  • 06/04/2019 - 11:00

    UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO 10:0 UKS Victoria SP 2 Sianów
  • 07/04/2019 - 14:00

    Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 2:4 Bałtyk II Koszalin

KOLEJKA 12

  • 29/03/2019 - 16:45

    Bałtyk II Koszalin 19:0 Wybrzeże Biesiekierz
  • 30/03/2019 - 11:00

    Zryw Kretomino 0:6 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO
  • 30/03/2019 - 11:00

    UKS Victoria SP 2 Sianów 6:5 UKS ŻUKOWO

KOLEJKA 11

    KOLEJKA 10

    • 31/10/2018 - 15:30

      Wybrzeże Biesiekierz 1:19 Arkadia Malechowo
    • 03/11/2018 - 11:00

      Gwardia II Koszalin 3:2 UKS ORLIK DARŁOWO
    • 03/11/2018 - 11:00

      UKS ŻUKOWO 1:7 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO

    KOLEJKA 9

    • 27/10/2018 - 11:00

      Zryw Kretomino 5:0 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
    • 27/10/2018 - 11:00

      Arkadia Malechowo 4:0 Gwardia II Koszalin
    • 27/10/2018 - 11:00

      UKS ŻUKOWO 1:3 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU
    • 27/03/2019 - 16:30

      UKS Victoria SP 2 Sianów 0:0 Wybrzeże Biesiekierz

    KOLEJKA 8

    • 20/10/2018 - 10:00

      Bałtyk II Koszalin 1:2 Arkadia Malechowo
    • 20/10/2018 - 11:00

      Gwardia II Koszalin 1:2 UKS Victoria SP 2 Sianów
    • 20/10/2018 - 11:00

      Wybrzeże Biesiekierz 1:6 Zryw Kretomino
    • 21/10/2018 - 11:00

      Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 0:5 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO

    KOLEJKA 7

    • 13/10/2018 - 10:00

      Zryw Kretomino 1:2 Gwardia II Koszalin
    • 13/10/2018 - 10:00

      Arkadia Malechowo 5:1 UKS ORLIK DARŁOWO
    • 13/10/2018 - 11:00

      UKS ŻUKOWO 3:0 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
    • 18/10/2018 - 17:30

      UKS Victoria SP 2 Sianów 1:5 Bałtyk II Koszalin

    KOLEJKA 6

    • 06/10/2018 - 10:00

      Gwardia II Koszalin 3:0 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO
    • 06/10/2018 - 10:00

      UKS ORLIK DARŁOWO 7:5 UKS Victoria SP 2 Sianów
    • 06/10/2018 - 11:00

      Wybrzeże Biesiekierz 3:4 UKS ŻUKOWO
    • 06/10/2018 - 16:00

      Bałtyk II Koszalin 3:0 Zryw Kretomino
    • 10/10/2018 - 17:15

      Arkadia Malechowo 10:5 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU

    KOLEJKA 5

    • 29/09/2018 - 11:00

      Zryw Kretomino 2:1 UKS ORLIK DARŁOWO
    • 29/09/2018 - 11:00

      UKS Victoria SP 2 Sianów 1:12 Arkadia Malechowo
    • 29/09/2018 - 11:00

      UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO 2:1 Bałtyk II Koszalin
    • 29/09/2018 - 11:00

      UKS ŻUKOWO 2:3 Gwardia II Koszalin
    • 29/09/2018 - 15:00

      Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 2:3 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU

    KOLEJKA 4

    • 22/09/2018 - 09:30

      Bałtyk II Koszalin 3:0 UKS ŻUKOWO
    • 22/09/2018 - 11:00

      Arkadia Malechowo 3:1 Zryw Kretomino
    • 22/09/2018 - 11:00

      Wybrzeże Biesiekierz 1:6 Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
    • 22/09/2018 - 11:00

      MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU 9:2 UKS Victoria SP 2 Sianów

    KOLEJKA 3

    • 19/09/2018 - 17:30

      Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 1:1 Gwardia II Koszalin
    • 19/09/2018 - 17:30

      Wybrzeże Biesiekierz 1:10 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU
    • 19/09/2018 - 17:30

      UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO 0:2 Arkadia Malechowo
    • 23/03/2019 - 11:00

      Zryw Kretomino 10:1 UKS Victoria SP 2 Sianów

    KOLEJKA 2

    • 15/09/2018 - 10:00

      Gwardia II Koszalin 7:0 Wybrzeże Biesiekierz
    • 15/09/2018 - 11:00

      UKS Victoria SP 2 Sianów 0:9 UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO
    • 15/09/2018 - 11:00

      Arkadia Malechowo 5:0 UKS ŻUKOWO
    • 16/09/2018 - 11:00

      MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU 2:3 Zryw Kretomino

    KOLEJKA 1

    • 08/09/2018 - 11:00

      UKS SŁAWA JEDYNKA SŁAWNO 1:0 Zryw Kretomino
    • 08/09/2018 - 11:30

      Gwardia II Koszalin 11:1 MIELEŃSKA AKADEMIA ROZWOJU
    • 12/09/2018 - 18:00

      UKS ŻUKOWO 4:0 UKS Victoria SP 2 Sianów
    • 17/11/2018 - 11:00

      Wybrzeże Biesiekierz 0:16 Bałtyk II Koszalin

    ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.