KOLEJKA 11

  • 10/11/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:7 UKS Unia Białogard
  • 10/11/2018 - 12:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Sokół Karlino
  • 10/11/2018 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:6 Pomorzanin Sławoborze
  • 11/11/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:8 Redłovia Redło

KOLEJKA 10

  • 01/10/2018 - 17:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 4:2 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 02/11/2018 - 14:00

    UKS Unia Białogard 23:0 Astra Ustronie Morskie
  • 03/11/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 2:6 CHROBRY DRZONOWO
  • 03/11/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:1 Kotwica Kołobrzeg
  • 03/11/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 3:1 Kotwica II Kołobrzeg

KOLEJKA 9

  • 27/10/2018 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg 2:3 Redłovia Redło
  • 27/10/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 1:17 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 27/10/2018 - 12:30

    CHROBRY DRZONOWO 0:3 UKS Unia Białogard
  • 28/10/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 3:1 Sokół Karlino

KOLEJKA 8

  • 20/10/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 3:3 Kotwica Kołobrzeg
  • 20/10/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 9:0 Astra Ustronie Morskie
  • 20/10/2018 - 13:30

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:13 CHROBRY DRZONOWO
  • 21/10/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 11:0 Kotwica II Kołobrzeg

KOLEJKA 7

  • 12/10/2018 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Astra Ustronie Morskie
  • 13/10/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 2:7 UKS Unia Białogard
  • 13/10/2018 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 15/10/2018 - 16:30

    Pomorzanin Sławoborze 2:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN

KOLEJKA 6

  • 06/10/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:8 Kotwica II Kołobrzeg
  • 06/10/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 4:3 Pomorzanin Sławoborze
  • 06/10/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:6 Kotwica Kołobrzeg
  • 06/10/2018 - 13:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 1:7 CHROBRY DRZONOWO

KOLEJKA 5

  • 26/09/2018 - 17:30

    CHROBRY DRZONOWO 8:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 29/09/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 6:1 Astra Ustronie Morskie
  • 29/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 3:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 30/09/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:3 Redłovia Redło

KOLEJKA 4

  • 21/09/2018 - 17:15

    CHROBRY DRZONOWO 4:2 Kotwica Kołobrzeg
  • 22/09/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 3:2 Sokół Karlino
  • 22/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 4:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 03/10/2018 - 16:30

    UKS Unia Białogard 6:1 Pomorzanin Sławoborze

KOLEJKA 3

  • 18/09/2018 - 16:30

    Kotwica Kołobrzeg 5:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 19/09/2018 - 17:30

    Redłovia Redło 2:5 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 19/09/2018 - 17:30

    Pomorzanin Sławoborze 6:2 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 2

  • 15/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 3:0 Redłovia Redło
  • 15/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 3:1 Kotwica Kołobrzeg
  • 15/09/2018 - 15:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:5 Sokół Karlino
  • 25/09/2018 - 17:00

    Astra Ustronie Morskie 0:15 Pomorzanin Sławoborze

KOLEJKA 1

  • 07/09/2018 - 18:00

    CHROBRY DRZONOWO 2:0 Pomorzanin Sławoborze
  • 08/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 7:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 08/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 8:0 Astra Ustronie Morskie
  • 08/09/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 5:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.