KOLEJKA 11

  • 10/11/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:7 UKS Unia Białogard
  • 10/11/2018 - 12:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Sokół Karlino
  • 10/11/2018 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:6 Pomorzanin Sławoborze
  • 11/11/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:8 Redłovia Redło
  • 04/06/2019 - 17:30

    Pomorzanin Sławoborze 1:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 05/06/2019 - 17:30

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 9:2 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 06/06/2019 - 18:00

    Kotwica Kołobrzeg 5:1 Olimp Gościno
  • 07/06/2019 - 18:00

    UKS Unia Białogard 22:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 08/06/2019 - 10:00

    Sokół Karlino 6:0 CHROBRY DRZONOWO
  • 11/06/2019 - 18:00

    Redłovia Redło 11:0 Astra Ustronie Morskie

KOLEJKA 10

  • 01/10/2018 - 17:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 4:2 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 02/11/2018 - 14:00

    UKS Unia Białogard 23:0 Astra Ustronie Morskie
  • 03/11/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 2:6 CHROBRY DRZONOWO
  • 03/11/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:1 Kotwica Kołobrzeg
  • 03/11/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 3:1 Kotwica II Kołobrzeg
  • 29/05/2019 - 17:00

    Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard 2:6 Olimp Gościno
  • 31/05/2019 - 16:30

    Kotwica Kołobrzeg 8:1 Pomorzanin Sławoborze
  • 31/05/2019 - 18:00

    Astra Ustronie Morskie 0:10 UKS Unia Białogard
  • 31/05/2019 - 18:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:2 Sokół Karlino
  • 01/06/2019 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:2 Redłovia Redło
  • 03/06/2019 - 17:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 2:10 AP TECHNIK II ŚWIDWIN

KOLEJKA 9

  • 27/10/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 1:17 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 27/10/2018 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg 2:3 Redłovia Redło
  • 27/10/2018 - 12:30

    CHROBRY DRZONOWO 0:3 UKS Unia Białogard
  • 28/10/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 3:1 Sokół Karlino
  • 23/05/2019 - 17:30

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 8:1 Olimp Gościno
  • 24/05/2019 - 18:00

    UKS Unia Białogard 3:2 CHROBRY DRZONOWO
  • 25/05/2019 - 11:00

    Redłovia Redło 5:1 Kotwica II Kołobrzeg
  • 25/05/2019 - 11:00

    Sokół Karlino 1:8 Kotwica Kołobrzeg
  • 25/05/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 4:1 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 28/05/2019 - 17:30

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 7:4 Astra Ustronie Morskie

KOLEJKA 8

  • 20/10/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 9:0 Astra Ustronie Morskie
  • 20/10/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 3:3 Kotwica Kołobrzeg
  • 20/10/2018 - 13:30

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:13 CHROBRY DRZONOWO
  • 21/10/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 11:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 18/05/2019 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO 18:0 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 18/05/2019 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg 0:5 UKS Unia Białogard
  • 18/05/2019 - 12:30

    Kotwica Kołobrzeg 8:4 Redłovia Redło
  • 21/05/2019 - 17:00

    Pomorzanin Sławoborze 7:1 Olimp Gościno
  • 21/05/2019 - 17:30

    Astra Ustronie Morskie 0:9 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 22/05/2019 - 16:30

    Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard 2:0 Sokół Karlino

KOLEJKA 7

  • 12/10/2018 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Astra Ustronie Morskie
  • 13/10/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 2:7 UKS Unia Białogard
  • 13/10/2018 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 15/10/2018 - 16:30

    Pomorzanin Sławoborze 2:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 10/05/2019 - 17:00

    Olimp Gościno 0:3 Sokół Karlino
  • 10/05/2019 - 17:30

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:5 Kotwica II Kołobrzeg
  • 10/05/2019 - 18:00

    UKS Unia Białogard 2:0 Kotwica Kołobrzeg
  • 11/05/2019 - 11:00

    Redłovia Redło 5:0 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 11/05/2019 - 13:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 2:3 Pomorzanin Sławoborze
  • 14/05/2019 - 17:30

    Astra Ustronie Morskie 2:12 CHROBRY DRZONOWO

KOLEJKA 6

  • 06/10/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:6 Kotwica Kołobrzeg
  • 06/10/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:8 Kotwica II Kołobrzeg
  • 06/10/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 4:3 Pomorzanin Sławoborze
  • 06/10/2018 - 13:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 1:7 CHROBRY DRZONOWO
  • 02/05/2019 - 16:30

    UKS Unia Białogard 17:0 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 04/05/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 1:3 Sokół Karlino
  • 05/05/2019 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO 8:3 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 07/05/2019 - 17:30

    Kotwica II Kołobrzeg 5:0 Astra Ustronie Morskie
  • 07/05/2019 - 18:00

    Redłovia Redło 2:1 Olimp Gościno
  • 15/05/2019 - 17:00

    Kotwica Kołobrzeg 5:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 5

  • 26/09/2018 - 17:30

    CHROBRY DRZONOWO 8:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 29/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 3:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 29/09/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 6:1 Astra Ustronie Morskie
  • 30/09/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:3 Redłovia Redło
  • 24/04/2019 - 17:00

    Olimp Gościno 0:5 UKS Unia Białogard
  • 26/04/2019 - 17:30

    Kotwica II Kołobrzeg 1:7 CHROBRY DRZONOWO
  • 27/04/2019 - 11:00

    Redłovia Redło 2:3 Pomorzanin Sławoborze
  • 27/04/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 3:3 Sokół Karlino
  • 27/04/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:5 Kotwica Kołobrzeg
  • 27/04/2019 - 13:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:10 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard

KOLEJKA 4

  • 21/09/2018 - 17:15

    CHROBRY DRZONOWO 4:2 Kotwica Kołobrzeg
  • 22/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 4:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 22/09/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 3:2 Sokół Karlino
  • 03/10/2018 - 16:30

    UKS Unia Białogard 6:1 Pomorzanin Sławoborze
  • 12/04/2019 - 17:30

    Kotwica Kołobrzeg 0:2 CHROBRY DRZONOWO
  • 13/04/2019 - 11:00

    Sokół Karlino 4:4 Redłovia Redło
  • 13/04/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 1:3 UKS Unia Białogard
  • 13/04/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:2 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 13/04/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 3:5 Olimp Gościno
  • 24/04/2019 - 17:30

    Kotwica II Kołobrzeg 1:6 AP TECHNIK II ŚWIDWIN

KOLEJKA 3

  • 18/09/2018 - 16:30

    Kotwica Kołobrzeg 5:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 19/09/2018 - 17:30

    Redłovia Redło 2:5 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 19/09/2018 - 17:30

    Pomorzanin Sławoborze 6:2 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 17/11/2018 - 10:30

    Sokół Karlino 0:6 UKS Unia Białogard
  • 10/04/2019 - 17:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:9 Pomorzanin Sławoborze
  • 10/04/2019 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO 8:5 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 10/04/2019 - 17:00

    Kotwica II Kołobrzeg 0:8 Kotwica Kołobrzeg
  • 10/04/2019 - 17:00

    Olimp Gościno 13:1 Astra Ustronie Morskie
  • 10/04/2019 - 17:00

    UKS Unia Białogard 2:2 Sokół Karlino
  • 11/04/2019 - 17:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 3:1 Redłovia Redło

KOLEJKA 2

  • 15/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 3:0 Redłovia Redło
  • 15/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 3:1 Kotwica Kołobrzeg
  • 15/09/2018 - 15:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:5 Sokół Karlino
  • 25/09/2018 - 17:00

    Astra Ustronie Morskie 0:15 Pomorzanin Sławoborze
  • 05/04/2019 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO 9:0 Olimp Gościno
  • 06/04/2019 - 11:00

    Sokół Karlino 6:0 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 06/04/2019 - 11:00

    Redłovia Redło 1:2 UKS Unia Białogard
  • 06/04/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 9:0 Astra Ustronie Morskie
  • 06/04/2019 - 11:30

    Kotwica Kołobrzeg 3:1 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 06/04/2019 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 7:2 Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard

KOLEJKA 1

  • 07/09/2018 - 18:00

    CHROBRY DRZONOWO 2:0 Pomorzanin Sławoborze
  • 08/09/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 5:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 08/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 8:0 Astra Ustronie Morskie
  • 08/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 7:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 29/03/2019 - 17:00

    Olimp Gościno 1:1 Kotwica II Kołobrzeg
  • 30/03/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:14 Sokół Karlino
  • 30/03/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 1:6 UKS Unia Białogard
  • 30/03/2019 - 11:00

    Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard 2:7 Kotwica Kołobrzeg
  • 30/03/2019 - 13:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:10 Redłovia Redło
  • 02/04/2019 - 17:30

    Pomorzanin Sławoborze 1:0 CHROBRY DRZONOWO

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.