KOLEJKA 11

  • 10/11/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:7 UKS Unia Białogard
  • 10/11/2018 - 12:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Sokół Karlino
  • 10/11/2018 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:6 Pomorzanin Sławoborze
  • 11/11/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:8 Redłovia Redło
  • 08/06/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- Kotwica II Kołobrzeg
  • 08/06/2019 - 11:00

    Sokół Karlino -:- CHROBRY DRZONOWO
  • 08/06/2019 - 11:00

    Redłovia Redło -:- Astra Ustronie Morskie
  • 08/06/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 08/06/2019 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg -:- Olimp Gościno
  • 08/06/2019 - 11:00

    UKS Unia Białogard -:- AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 10

  • 01/10/2018 - 17:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 4:2 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 02/11/2018 - 14:00

    UKS Unia Białogard 23:0 Astra Ustronie Morskie
  • 03/11/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 3:1 Kotwica II Kołobrzeg
  • 03/11/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 2:6 CHROBRY DRZONOWO
  • 03/11/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:1 Kotwica Kołobrzeg
  • 01/06/2019 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO -:- Redłovia Redło
  • 01/06/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie -:- UKS Unia Białogard
  • 01/06/2019 - 11:00

    Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard -:- Olimp Gościno
  • 01/06/2019 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg -:- Pomorzanin Sławoborze
  • 01/06/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 02/06/2019 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg -:- Sokół Karlino

KOLEJKA 9

  • 27/10/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 1:17 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 27/10/2018 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg 2:3 Redłovia Redło
  • 27/10/2018 - 12:30

    CHROBRY DRZONOWO 0:3 UKS Unia Białogard
  • 28/10/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 3:1 Sokół Karlino
  • 25/05/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 25/05/2019 - 11:00

    Sokół Karlino -:- Kotwica Kołobrzeg
  • 25/05/2019 - 11:00

    Redłovia Redło -:- Kotwica II Kołobrzeg
  • 25/05/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN -:- Olimp Gościno
  • 25/05/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- Astra Ustronie Morskie
  • 25/05/2019 - 11:00

    UKS Unia Białogard -:- CHROBRY DRZONOWO

KOLEJKA 8

  • 20/10/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 3:3 Kotwica Kołobrzeg
  • 20/10/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 9:0 Astra Ustronie Morskie
  • 20/10/2018 - 13:30

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:13 CHROBRY DRZONOWO
  • 21/10/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 11:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 18/05/2019 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO -:- AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 18/05/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie -:- AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 18/05/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- Olimp Gościno
  • 18/05/2019 - 11:00

    Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard -:- Sokół Karlino
  • 18/05/2019 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg -:- UKS Unia Białogard
  • 18/05/2019 - 12:30

    Kotwica Kołobrzeg -:- Redłovia Redło

KOLEJKA 7

  • 12/10/2018 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Astra Ustronie Morskie
  • 13/10/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 2:7 UKS Unia Białogard
  • 13/10/2018 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg 4:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 15/10/2018 - 16:30

    Pomorzanin Sławoborze 2:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 10/05/2019 - 17:00

    Olimp Gościno -:- Sokół Karlino
  • 11/05/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN -:- Pomorzanin Sławoborze
  • 11/05/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- Kotwica II Kołobrzeg
  • 11/05/2019 - 11:00

    UKS Unia Białogard -:- Kotwica Kołobrzeg
  • 11/05/2019 - 11:00

    Redłovia Redło -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 11/05/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie -:- CHROBRY DRZONOWO

KOLEJKA 6

  • 06/10/2018 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie 0:8 Kotwica II Kołobrzeg
  • 06/10/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 4:3 Pomorzanin Sławoborze
  • 06/10/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:6 Kotwica Kołobrzeg
  • 06/10/2018 - 13:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 1:7 CHROBRY DRZONOWO
  • 04/05/2019 - 11:00

    Kotwica II Kołobrzeg -:- Astra Ustronie Morskie
  • 04/05/2019 - 11:00

    Redłovia Redło -:- Olimp Gościno
  • 04/05/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- Sokół Karlino
  • 04/05/2019 - 11:00

    UKS Unia Białogard -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 04/05/2019 - 12:30

    Kotwica Kołobrzeg -:- AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 05/05/2019 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO -:- AP TECHNIK II ŚWIDWIN

KOLEJKA 5

  • 26/09/2018 - 17:30

    CHROBRY DRZONOWO 8:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 29/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 3:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 29/09/2018 - 11:00

    Kotwica Kołobrzeg 6:1 Astra Ustronie Morskie
  • 30/09/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:3 Redłovia Redło
  • 24/04/2019 - 17:00

    Olimp Gościno -:- UKS Unia Białogard
  • 26/04/2019 - 17:30

    Kotwica II Kołobrzeg -:- CHROBRY DRZONOWO
  • 27/04/2019 - 11:00

    Redłovia Redło -:- Pomorzanin Sławoborze
  • 27/04/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN -:- Sokół Karlino
  • 27/04/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 27/04/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie -:- Kotwica Kołobrzeg

KOLEJKA 4

  • 21/09/2018 - 17:15

    CHROBRY DRZONOWO 4:2 Kotwica Kołobrzeg
  • 22/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 4:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 22/09/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 3:2 Sokół Karlino
  • 03/10/2018 - 16:30

    UKS Unia Białogard 6:1 Pomorzanin Sławoborze
  • 12/04/2019 - 17:30

    Kotwica Kołobrzeg -:- CHROBRY DRZONOWO
  • 13/04/2019 - 11:00

    Sokół Karlino -:- Redłovia Redło
  • 13/04/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 13/04/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- UKS Unia Białogard
  • 13/04/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- Olimp Gościno
  • 13/04/2019 - 12:30

    Kotwica II Kołobrzeg -:- AP TECHNIK II ŚWIDWIN

KOLEJKA 3

  • 18/09/2018 - 16:30

    Kotwica Kołobrzeg 5:0 Kotwica II Kołobrzeg
  • 19/09/2018 - 17:30

    Redłovia Redło 2:5 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 19/09/2018 - 17:30

    Pomorzanin Sławoborze 6:2 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 17/11/2018 - 10:30

    Sokół Karlino 0:6 UKS Unia Białogard
  • 10/04/2019 - 17:00

    UKS Unia Białogard -:- Sokół Karlino
  • 10/04/2019 - 17:00

    Kotwica II Kołobrzeg -:- Kotwica Kołobrzeg
  • 10/04/2019 - 17:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN -:- Redłovia Redło
  • 10/04/2019 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 10/04/2019 - 17:00

    Olimp Gościno -:- Astra Ustronie Morskie
  • 10/04/2019 - 17:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- Pomorzanin Sławoborze

KOLEJKA 2

  • 15/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN 3:1 Kotwica Kołobrzeg
  • 15/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 3:0 Redłovia Redło
  • 15/09/2018 - 15:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 0:5 Sokół Karlino
  • 25/09/2018 - 17:00

    Astra Ustronie Morskie 0:15 Pomorzanin Sławoborze
  • 05/04/2019 - 17:00

    CHROBRY DRZONOWO -:- Olimp Gościno
  • 06/04/2019 - 11:00

    Sokół Karlino -:- AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 06/04/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- Astra Ustronie Morskie
  • 06/04/2019 - 11:00

    Redłovia Redło -:- UKS Unia Białogard
  • 06/04/2019 - 13:00

    Kotwica II Kołobrzeg -:- Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard
  • 06/04/2019 - 14:00

    Kotwica Kołobrzeg -:- AP TECHNIK II ŚWIDWIN

KOLEJKA 1

  • 07/09/2018 - 18:00

    CHROBRY DRZONOWO 2:0 Pomorzanin Sławoborze
  • 08/09/2018 - 11:00

    Redłovia Redło 5:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 08/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 8:0 Astra Ustronie Morskie
  • 08/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 7:0 AP TECHNIK II ŚWIDWIN
  • 29/03/2019 - 17:00

    Olimp Gościno -:- Kotwica II Kołobrzeg
  • 30/03/2019 - 11:00

    AP TECHNIK II ŚWIDWIN -:- UKS Unia Białogard
  • 30/03/2019 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN -:- Redłovia Redło
  • 30/03/2019 - 11:00

    Astra Ustronie Morskie -:- Sokół Karlino
  • 30/03/2019 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze -:- CHROBRY DRZONOWO
  • 30/03/2019 - 11:00

    Uczniowski Klub Sportowy Unia II Białogard -:- Kotwica Kołobrzeg

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.