KOLEJKA 9

  • 10/10/2018 - 17:30

    Korona Człopa 0:4 Orzeł Wałcz
  • 29/10/2018 - 17:00

    Olimp Złocieniec 2:1 SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI
  • 30/10/2018 - 17:00

    AP II DRAWSKO POMORSKIE 2:6 SP JUNIOR KALISZ POMORSKI
  • 04/11/2018 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 0:1 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 04/11/2018 - 15:00

    MUKS II Orzeł 2010 Wałcz 8:1 AP GMINA WAŁCZ

KOLEJKA 8

  • 25/10/2018 - 16:45

    AP GMINA WAŁCZ 0:1 Korona Człopa
  • 25/10/2018 - 17:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE 4:1 AP II DRAWSKO POMORSKIE
  • 26/10/2018 - 17:00

    SP JUNIOR KALISZ POMORSKI 3:1 Olimp Złocieniec
  • 27/10/2018 - 10:00

    Orzeł Wałcz 1:4 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 07/11/2018 - 16:30

    SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI 0:5 MUKS II Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 7

  • 19/10/2018 - 16:30

    Olimp Złocieniec 4:3 AP II DRAWSKO POMORSKIE
  • 20/10/2018 - 15:00

    Orzeł Wałcz 0:2 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 21/10/2018 - 11:00

    Korona Człopa 0:1 SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI
  • 21/10/2018 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 3:0 AP GMINA WAŁCZ
  • 21/10/2018 - 12:30

    MUKS II Orzeł 2010 Wałcz 2:5 SP JUNIOR KALISZ POMORSKI

KOLEJKA 6

  • 11/10/2018 - 17:00

    AP II DRAWSKO POMORSKIE 1:6 MUKS II Orzeł 2010 Wałcz
  • 13/10/2018 - 10:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE 6:1 Olimp Złocieniec
  • 13/10/2018 - 11:00

    SP JUNIOR KALISZ POMORSKI 4:2 Korona Człopa
  • 13/10/2018 - 11:00

    AP GMINA WAŁCZ 0:4 Orzeł Wałcz
  • 14/10/2018 - 11:00

    SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI 0:4 MUKS Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 5

  • 05/10/2018 - 17:30

    MUKS II Orzeł 2010 Wałcz 6:0 Olimp Złocieniec
  • 06/10/2018 - 11:00

    AP GMINA WAŁCZ 1:3 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 07/10/2018 - 11:00

    Korona Człopa 1:2 AP II DRAWSKO POMORSKIE
  • 07/10/2018 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 5:1 SP JUNIOR KALISZ POMORSKI
  • 07/10/2018 - 13:00

    Orzeł Wałcz 3:0 SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI

KOLEJKA 4

  • 27/09/2018 - 18:00

    SP JUNIOR KALISZ POMORSKI 2:1 Orzeł Wałcz
  • 29/09/2018 - 11:00

    Olimp Złocieniec 4:1 Korona Człopa
  • 29/09/2018 - 13:30

    AP II DRAWSKO POMORSKIE 0:6 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 29/09/2018 - 13:30

    AP DRAWSKO POMORSKIE 2:2 MUKS II Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 3

  • 21/09/2018 - 17:00

    Korona Człopa 1:6 MUKS II Orzeł 2010 Wałcz
  • 22/09/2018 - 11:00

    AP GMINA WAŁCZ 3:4 SP JUNIOR KALISZ POMORSKI
  • 23/09/2018 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 2:0 Olimp Złocieniec
  • 23/09/2018 - 11:00

    SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI 0:13 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 23/09/2018 - 14:30

    Orzeł Wałcz 5:1 AP II DRAWSKO POMORSKIE

KOLEJKA 2

  • 13/09/2018 - 18:15

    MUKS II Orzeł 2010 Wałcz 3:2 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 14/09/2018 - 18:00

    SP JUNIOR KALISZ POMORSKI 5:5 SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI
  • 15/09/2018 - 11:00

    Olimp Złocieniec 1:0 Orzeł Wałcz
  • 16/09/2018 - 10:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE 5:0 Korona Człopa
  • 20/09/2018 - 17:30

    AP II DRAWSKO POMORSKIE 8:3 AP GMINA WAŁCZ

KOLEJKA 1

  • 08/09/2018 - 11:00

    SP JUNIOR KALISZ POMORSKI 3:4 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 08/09/2018 - 11:00

    SP JUNIOR II KALISZ POMORSKI 2:7 AP II DRAWSKO POMORSKIE
  • 09/09/2018 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 4:1 Korona Człopa
  • 09/09/2018 - 13:00

    Orzeł Wałcz 2:4 MUKS II Orzeł 2010 Wałcz
  • 10/09/2018 - 18:00

    AP GMINA WAŁCZ 5:1 Olimp Złocieniec

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.