KOLEJKA 20

  • 08/06/2019 - 15:00

    Kotwica Kołobrzeg 10:0 Sokół Karlino
  • 09/06/2019 - 11:00

    Rasel Dygowo 2:9 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 19

  • 04/06/2019 - 18:30

    Sokół Karlino 7:4 Rasel Dygowo

KOLEJKA 18

  • 25/05/2019 - 13:00

    Sokół Karlino 1:9 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 17

  • 18/05/2019 - 10:30

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 4:7 Kotwica Kołobrzeg

KOLEJKA 16

  • 11/05/2019 - 13:00

    Rasel Dygowo 2:6 Kotwica Kołobrzeg

KOLEJKA 15

  • 06/05/2019 - 18:30

    Rasel Dygowo 4:4 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 13/05/2019 - 19:00

    Kotwica Kołobrzeg 12:2 Sokół Karlino

KOLEJKA 14

  • 28/04/2019 - 11:00

    Rasel Dygowo 8:1 Sokół Karlino

KOLEJKA 13

  • 17/04/2019 - 17:15

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 6:0 Sokół Karlino

KOLEJKA 12

  • 06/04/2019 - 13:00

    Kotwica Kołobrzeg 13:5 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 11

  • 30/03/2019 - 15:00

    Kotwica Kołobrzeg 6:1 Rasel Dygowo

KOLEJKA 10

  • 10/11/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 2:7 Kotwica Kołobrzeg
  • 10/11/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 14:0 Olimp Gościno
  • 10/11/2018 - 13:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 3:4 Rasel Dygowo

KOLEJKA 9

  • 02/11/2018 - 14:00

    Rasel Dygowo 6:3 Sokół Karlino
  • 03/11/2018 - 11:00

    Olimp Gościno 3:5 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 04/11/2018 - 13:00

    Kotwica Kołobrzeg 1:7 UKS Unia Białogard

KOLEJKA 8

  • 24/10/2018 - 17:15

    Kotwica Kołobrzeg 6:0 Olimp Gościno
  • 27/10/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 17:1 Rasel Dygowo
  • 27/10/2018 - 13:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 6:4 Sokół Karlino

KOLEJKA 7

  • 20/10/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 0:8 UKS Unia Białogard
  • 20/10/2018 - 15:30

    Kotwica Kołobrzeg 3:3 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 6

  • 12/10/2018 - 17:00

    Olimp Gościno 2:3 Sokół Karlino
  • 12/10/2018 - 17:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:7 UKS Unia Białogard
  • 14/10/2018 - 17:30

    Kotwica Kołobrzeg 12:1 Rasel Dygowo

KOLEJKA 5

  • 05/10/2018 - 17:00

    Olimp Gościno 0:7 UKS Unia Białogard
  • 06/10/2018 - 13:00

    Sokół Karlino 0:12 Kotwica Kołobrzeg
  • 07/10/2018 - 13:00

    Rasel Dygowo 3:8 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 4

  • 29/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 9:0 Kotwica Kołobrzeg
  • 29/09/2018 - 11:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 9:0 Olimp Gościno
  • 29/09/2018 - 13:00

    Sokół Karlino 5:4 Rasel Dygowo

KOLEJKA 3

  • 19/09/2018 - 17:00

    Olimp Gościno 1:8 Kotwica Kołobrzeg
  • 22/09/2018 - 13:00

    Rasel Dygowo 0:6 UKS Unia Białogard
  • 22/09/2018 - 13:30

    Sokół Karlino 5:7 AP TECHNIK ŚWIDWIN

KOLEJKA 2

  • 14/09/2018 - 18:00

    Olimp Gościno 5:3 Rasel Dygowo
  • 15/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 19:0 Sokół Karlino
  • 15/09/2018 - 13:00

    AP TECHNIK ŚWIDWIN 1:6 Kotwica Kołobrzeg

KOLEJKA 1

  • 08/09/2018 - 11:00

    UKS Unia Białogard 6:1 AP TECHNIK ŚWIDWIN
  • 09/09/2018 - 15:00

    Rasel Dygowo 4:2 Kotwica Kołobrzeg

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.