KOLEJKA 20

  • 08/06/2019 - 13:00

    Olimp Złocieniec -:- Pionier 95 Borne Sulinowo
  • 09/06/2019 - 11:00

    Orzeł Wałcz -:- Błonie Barwice
  • 09/06/2019 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Pogoń Połczyn Zdrój

KOLEJKA 19

  • 01/06/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Olimp Złocieniec
  • 01/06/2019 - 13:00

    Błonie Barwice -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 02/06/2019 - 13:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo -:- Orzeł Wałcz

KOLEJKA 18

  • 25/05/2019 - 13:00

    Olimp Złocieniec -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 26/05/2019 - 11:00

    Orzeł Wałcz -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 26/05/2019 - 13:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo -:- Błonie Barwice

KOLEJKA 17

  • 18/05/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Pionier 95 Borne Sulinowo
  • 18/05/2019 - 13:00

    Błonie Barwice -:- Olimp Złocieniec
  • 18/05/2019 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Orzeł Wałcz

KOLEJKA 16

  • 11/05/2019 - 13:00

    Olimp Złocieniec -:- Orzeł Wałcz
  • 12/05/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Błonie Barwice
  • 12/05/2019 - 13:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 15

  • 04/05/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 04/05/2019 - 13:00

    Błonie Barwice -:- Orzeł Wałcz
  • 05/05/2019 - 13:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo -:- Olimp Złocieniec

KOLEJKA 14

  • 27/04/2019 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Błonie Barwice
  • 27/04/2019 - 13:00

    Olimp Złocieniec -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 28/04/2019 - 16:00

    Orzeł Wałcz -:- Pionier 95 Borne Sulinowo

KOLEJKA 13

  • 13/04/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Orzeł Wałcz
  • 13/04/2019 - 13:00

    Błonie Barwice -:- Pionier 95 Borne Sulinowo
  • 13/04/2019 - 16:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Olimp Złocieniec

KOLEJKA 12

  • 05/04/2019 - 18:00

    Orzeł Wałcz -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 06/04/2019 - 13:00

    Olimp Złocieniec -:- Błonie Barwice
  • 07/04/2019 - 13:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo -:- Pogoń Połczyn Zdrój

KOLEJKA 11

  • 30/03/2019 - 13:00

    Błonie Barwice -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 31/03/2019 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Pionier 95 Borne Sulinowo
  • 31/03/2019 - 16:00

    Orzeł Wałcz -:- Olimp Złocieniec

KOLEJKA 10

  • 10/11/2018 - 11:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo 1:13 Olimp Złocieniec
  • 10/11/2018 - 13:00

    Błonie Barwice 0:9 Orzeł Wałcz
  • 11/11/2018 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 0:6 MUKS Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 9

  • 02/11/2018 - 16:00

    Olimp Złocieniec 0:1 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 04/11/2018 - 13:00

    Orzeł Wałcz 3:0 Pionier 95 Borne Sulinowo
  • 05/11/2018 - 17:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 12:2 Błonie Barwice

KOLEJKA 8

  • 27/10/2018 - 11:30

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 0:1 Olimp Złocieniec
  • 27/10/2018 - 14:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 2:3 Orzeł Wałcz
  • 28/10/2018 - 10:00

    Błonie Barwice 5:2 Pionier 95 Borne Sulinowo

KOLEJKA 7

  • 19/10/2018 - 18:00

    Olimp Złocieniec 6:0 Błonie Barwice
  • 21/10/2018 - 11:00

    Pionier 95 Borne Sulinowo 0:13 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 22/10/2018 - 17:30

    Orzeł Wałcz 2:3 MUKS Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 6

  • 12/10/2018 - 17:00

    Błonie Barwice 2:9 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 12/10/2018 - 18:00

    Orzeł Wałcz 0:0 Olimp Złocieniec
  • 13/10/2018 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 15:0 Pionier 95 Borne Sulinowo

KOLEJKA 5

  • 06/10/2018 - 13:45

    Olimp Złocieniec 9:0 Pionier 95 Borne Sulinowo
  • 07/10/2018 - 15:00

    Orzeł Wałcz 3:0 Błonie Barwice

KOLEJKA 4

  • 26/09/2018 - 17:30

    Pogoń Połczyn Zdrój 3:1 Olimp Złocieniec
  • 29/09/2018 - 13:00

    Błonie Barwice 0:14 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 30/09/2018 - 10:30

    Pionier 95 Borne Sulinowo 0:14 Orzeł Wałcz

KOLEJKA 3

  • 22/09/2018 - 13:00

    Olimp Złocieniec 7:1 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 23/09/2018 - 16:00

    Orzeł Wałcz 5:1 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 26/09/2018 - 16:30

    Pionier 95 Borne Sulinowo 3:4 Błonie Barwice

KOLEJKA 2

  • 14/09/2018 - 17:30

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 1:6 Orzeł Wałcz
  • 15/09/2018 - 13:00

    Błonie Barwice 0:6 Olimp Złocieniec
  • 16/09/2018 - 14:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 8:1 Pionier 95 Borne Sulinowo

KOLEJKA 1

  • 07/09/2018 - 17:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 14:1 Błonie Barwice
  • 08/09/2018 - 13:00

    Olimp Złocieniec 1:1 Orzeł Wałcz
  • 09/09/2018 - 11:30

    Pionier 95 Borne Sulinowo 1:7 MUKS Orzeł 2010 Wałcz

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.