KOLEJKA 11

  • 10/11/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 0:0 Arkadia Malechowo
  • 10/11/2018 - 11:00

    Fala ABFrost Gąski 0:5 Olimp Gościno
  • 11/11/2018 - 11:00

    Mechanik Bobolice 0:3 Sokół Karlino

KOLEJKA 10

  • 03/11/2018 - 11:00

    Darłovia Darłowo 9:2 Fala ABFrost Gąski
  • 04/11/2018 - 11:00

    Zryw Kretomino 2:0 CHROBRY DRZONOWO
  • 04/11/2018 - 11:00

    Olimp Gościno 9:0 Mechanik Bobolice

KOLEJKA 9

  • 13/10/2018 - 10:00

    Fala ABFrost Gąski 0:3 Arkadia Malechowo
  • 20/10/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 2:2 Zryw Kretomino
  • 28/10/2018 - 11:00

    Mechanik Bobolice 0:5 Darłovia Darłowo
  • 28/10/2018 - 11:00

    Olimp Gościno 3:5 Sokół Karlino

KOLEJKA 8

  • 20/10/2018 - 11:00

    Arkadia Malechowo -:- Mechanik Bobolice
  • 20/10/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 10:1 CHROBRY DRZONOWO
  • 21/10/2018 - 11:00

    Darłovia Darłowo 1:4 Olimp Gościno

KOLEJKA 7

  • 06/10/2018 - 11:00

    Fala ABFrost Gąski 2:5 Zryw Kretomino
  • 12/10/2018 - 17:00

    Darłovia Darłowo 2:5 Sokół Karlino
  • 13/10/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 1:5 CHROBRY DRZONOWO

KOLEJKA 6

  • 06/10/2018 - 11:00

    Arkadia Malechowo 5:1 Darłovia Darłowo
  • 06/10/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 5:0 Pomorzanin Sławoborze
  • 09/10/2018 - 16:30

    Zryw Kretomino 6:3 Mechanik Bobolice

KOLEJKA 5

  • 29/09/2018 - 11:00

    Fala ABFrost Gąski 0:10 CHROBRY DRZONOWO
  • 03/11/2018 - 10:00

    Arkadia Malechowo 1:4 Sokół Karlino

KOLEJKA 4

  • 22/09/2018 - 10:00

    Zryw Kretomino 10:1 Darłovia Darłowo
  • 22/09/2018 - 11:00

    Pomorzanin Sławoborze 3:0 Fala ABFrost Gąski
  • 22/09/2018 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO 2:3 Mechanik Bobolice

KOLEJKA 3

  • 19/09/2018 - 17:30

    Olimp Gościno 0:3 CHROBRY DRZONOWO
  • 19/09/2018 - 17:30

    Arkadia Malechowo 2:2 Zryw Kretomino
  • 19/09/2018 - 17:30

    Mechanik Bobolice 2:2 Pomorzanin Sławoborze

KOLEJKA 2

  • 15/09/2018 - 11:00

    CHROBRY DRZONOWO 3:0 Darłovia Darłowo
  • 16/09/2018 - 11:00

    Sokół Karlino 8:1 Fala ABFrost Gąski

KOLEJKA 1

  • 08/09/2018 - 11:00

    Arkadia Malechowo 1:1 CHROBRY DRZONOWO
  • 08/09/2018 - 11:00

    Zryw Kretomino 2:0 Sokół Karlino
  • 08/09/2018 - 11:00

    Darłovia Darłowo 2:0 Pomorzanin Sławoborze
  • 08/09/2018 - 11:00

    Mechanik Bobolice -:- Fala ABFrost Gąski

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.