KOLEJKA 18

  • 01/06/2019 - 11:00

    Hubertus Biały Bór -:- UKS AVATAR LEKOWO
  • 01/06/2019 - 11:00

    Lech Czaplinek -:- Mirstal Mirosławiec
  • 02/06/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Spójnia Świdwin
  • 02/06/2019 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 02/06/2019 - 14:00

    Wiarus Żółtnica -:- Głaz Tychowo

KOLEJKA 17

  • 25/05/2019 - 11:00

    Lech Czaplinek -:- Hubertus Biały Bór
  • 25/05/2019 - 11:00

    Głaz Tychowo -:- AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 25/05/2019 - 11:00

    Spójnia Świdwin -:- Mirstal Mirosławiec
  • 25/05/2019 - 11:00

    UKS AVATAR LEKOWO -:- Wiarus Żółtnica
  • 26/05/2019 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Pogoń Połczyn Zdrój

KOLEJKA 16

  • 18/05/2019 - 11:00

    Hubertus Biały Bór -:- Spójnia Świdwin
  • 18/05/2019 - 11:00

    Głaz Tychowo -:- UKS AVATAR LEKOWO
  • 18/05/2019 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 19/05/2019 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Mirstal Mirosławiec
  • 19/05/2019 - 14:00

    Wiarus Żółtnica -:- Lech Czaplinek

KOLEJKA 15

  • 11/05/2019 - 11:00

    Lech Czaplinek -:- Głaz Tychowo
  • 11/05/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Mirstal Mirosławiec
  • 11/05/2019 - 11:00

    Spójnia Świdwin -:- Wiarus Żółtnica
  • 11/05/2019 - 11:00

    UKS AVATAR LEKOWO -:- AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 12/05/2019 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Hubertus Biały Bór

KOLEJKA 14

  • 04/05/2019 - 11:00

    Hubertus Biały Bór -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 04/05/2019 - 11:00

    Głaz Tychowo -:- Spójnia Świdwin
  • 04/05/2019 - 11:00

    UKS AVATAR LEKOWO -:- Lech Czaplinek
  • 04/05/2019 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE -:- Mirstal Mirosławiec
  • 05/05/2019 - 14:00

    Wiarus Żółtnica -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 13

  • 27/04/2019 - 11:00

    Hubertus Biały Bór -:- Mirstal Mirosławiec
  • 27/04/2019 - 11:00

    Lech Czaplinek -:- AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 27/04/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- Wiarus Żółtnica
  • 27/04/2019 - 11:00

    Spójnia Świdwin -:- UKS AVATAR LEKOWO
  • 28/04/2019 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Głaz Tychowo

KOLEJKA 12

  • 13/04/2019 - 11:00

    Lech Czaplinek -:- Spójnia Świdwin
  • 13/04/2019 - 11:00

    Głaz Tychowo -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 13/04/2019 - 11:00

    UKS AVATAR LEKOWO -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 13/04/2019 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE -:- Hubertus Biały Bór
  • 14/04/2019 - 14:00

    Wiarus Żółtnica -:- Mirstal Mirosławiec

KOLEJKA 11

  • 06/04/2019 - 11:00

    Hubertus Biały Bór -:- Wiarus Żółtnica
  • 06/04/2019 - 11:00

    Głaz Tychowo -:- Mirstal Mirosławiec
  • 06/04/2019 - 11:00

    Spójnia Świdwin -:- AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 06/04/2019 - 11:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz -:- Lech Czaplinek
  • 07/04/2019 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój -:- UKS AVATAR LEKOWO

KOLEJKA 10

  • 30/03/2019 - 11:00

    Lech Czaplinek -:- Pogoń Połczyn Zdrój
  • 30/03/2019 - 11:00

    Spójnia Świdwin -:- MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 30/03/2019 - 11:00

    UKS AVATAR LEKOWO -:- Mirstal Mirosławiec
  • 30/03/2019 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE -:- Wiarus Żółtnica
  • 31/03/2019 - 11:00

    Głaz Tychowo -:- Hubertus Biały Bór

KOLEJKA 9

  • 03/11/2018 - 11:00

    Głaz Tychowo 3:4 Wiarus Żółtnica
  • 03/11/2018 - 11:00

    Spójnia Świdwin 1:2 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 03/11/2018 - 11:00

    Mirstal Mirosławiec -:- Lech Czaplinek
  • 03/11/2018 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 9:1 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 04/11/2018 - 13:00

    UKS AVATAR LEKOWO 0:6 Hubertus Biały Bór

KOLEJKA 8

  • 27/10/2018 - 11:00

    Wiarus Żółtnica 3:0 UKS AVATAR LEKOWO
  • 27/10/2018 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE 6:3 Głaz Tychowo
  • 28/10/2018 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 3:0 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 31/10/2018 - 15:00

    Mirstal Mirosławiec 0:6 Spójnia Świdwin

KOLEJKA 7

  • 19/10/2018 - 16:30

    UKS AVATAR LEKOWO 0:8 Głaz Tychowo
  • 20/10/2018 - 11:00

    Lech Czaplinek 2:0 Wiarus Żółtnica
  • 21/10/2018 - 11:00

    Mirstal Mirosławiec 1:13 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 21/10/2018 - 12:00

    Spójnia Świdwin 0:1 Hubertus Biały Bór
  • 17/11/2018 - 10:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 5:0 AP DRAWSKO POMORSKIE

KOLEJKA 6

  • 13/10/2018 - 11:00

    Wiarus Żółtnica 0:13 Spójnia Świdwin
  • 13/10/2018 - 11:00

    Głaz Tychowo 4:2 Lech Czaplinek
  • 13/10/2018 - 11:30

    AP DRAWSKO POMORSKIE 5:0 UKS AVATAR LEKOWO
  • 14/10/2018 - 14:00

    Hubertus Biały Bór 4:3 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 17/10/2018 - 16:00

    Mirstal Mirosławiec 0:11 Pogoń Połczyn Zdrój

KOLEJKA 5

  • 05/10/2018 - 16:30

    Pogoń Połczyn Zdrój 3:0 Hubertus Biały Bór
  • 06/10/2018 - 11:00

    Mirstal Mirosławiec 3:8 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 06/10/2018 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 5:3 Wiarus Żółtnica
  • 07/10/2018 - 13:00

    Spójnia Świdwin 3:1 Głaz Tychowo
  • 07/10/2018 - 14:30

    Lech Czaplinek 2:1 UKS AVATAR LEKOWO

KOLEJKA 4

  • 27/09/2018 - 17:00

    Wiarus Żółtnica 0:3 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 29/09/2018 - 11:00

    UKS AVATAR LEKOWO 0:7 Spójnia Świdwin
  • 29/09/2018 - 11:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE 7:0 Lech Czaplinek
  • 30/09/2018 - 11:00

    Głaz Tychowo 0:4 MUKS Orzeł 2010 Wałcz

KOLEJKA 3

  • 21/09/2018 - 17:30

    Pogoń Połczyn Zdrój 5:1 Głaz Tychowo
  • 22/09/2018 - 11:00

    Mirstal Mirosławiec 0:5 Wiarus Żółtnica
  • 22/09/2018 - 12:45

    Spójnia Świdwin 1:0 Lech Czaplinek
  • 22/09/2018 - 13:00

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 6:2 UKS AVATAR LEKOWO
  • 23/09/2018 - 14:00

    Hubertus Biały Bór 3:2 AP DRAWSKO POMORSKIE

KOLEJKA 2

  • 15/09/2018 - 11:00

    Mirstal Mirosławiec 2:4 Głaz Tychowo
  • 15/09/2018 - 13:30

    Lech Czaplinek 0:3 MUKS Orzeł 2010 Wałcz
  • 16/09/2018 - 11:00

    Wiarus Żółtnica 0:5 Hubertus Biały Bór
  • 16/09/2018 - 13:00

    UKS AVATAR LEKOWO 0:6 Pogoń Połczyn Zdrój
  • 18/09/2018 - 17:00

    AP DRAWSKO POMORSKIE 1:3 Spójnia Świdwin

KOLEJKA 1

  • 08/09/2018 - 11:00

    Wiarus Żółtnica 2:3 AP DRAWSKO POMORSKIE
  • 08/09/2018 - 11:00

    Pogoń Połczyn Zdrój 5:0 Lech Czaplinek
  • 08/09/2018 - 11:00

    Mirstal Mirosławiec -:- UKS AVATAR LEKOWO
  • 09/09/2018 - 14:00

    Hubertus Biały Bór 5:0 Głaz Tychowo
  • 11/09/2018 - 15:30

    MUKS Orzeł 2010 Wałcz 4:4 Spójnia Świdwin

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.