59 HALOWY TURNIEJ IM. STANISŁAWA FIGASA -  Wyniki Półfinałów

2019-02-04

Hubertus Biały Bór i AP Kotwica Kołobrzeg z Kategorii Starszych oraz AS Zryw Kretomino i Gwardia II Koszalin z Kategorii Młodszych to zespoły, które awansowały do finału 59 Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa.

 

Kategoria Starszych Grupa A  - Hubertus Biały Bór, AP Kotwica II Kołobrzeg, Iras Czaplinek, Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław

Kategoria Starszych Grupa B  - Iras II Czaplinek, AP Kotwica Kołobrzeg, Błonie Barwice, Kotwica Kołobrzeg

Kategoria Młodszych Grupa A  - Hubertus Biały Bór, Błonie III Barwice, Pomorzanin Sławoborze, AS Zryw Kretomino

Kategoria Młodszych Grupa B – Gwardia II Koszalin, AP Technik Świdwin, Olimpia Brzeżno, Błonie Barwice  

.
10.00  Hubertus Biały Bór - AP Kotwica II Kołobrzeg 1:0
Radosław Radtke


10.12
Iras Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 0:0


10.24
Iras II Czaplinek - AP Kotwica Kołobrzeg 0:5
Paweł Latkowski x2, Mateusz Rzeszotarski x2, Patryk Kwiatkowski


10.36
Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg 0:1
Dominik Lewandowski


10.48 Hubertus Biały Bór - Błonie III Barwice 3:0 v/o
11.00 Pomorzanin Sławoborze - AS Zryw Kretomino 0:1
Kacper Steć


11.12 Gwardia II Koszalin - AP Technik Świdwin 1:0
Marcel Korona


11.24 Olimpia Brzeżno - Błonie Barwice 3:0 v/o


11.36
Hubertus Biały Bór - Iras Czaplinek 0:0
11.48
AP Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 0:0


12.00
Iras II Czaplinek - Błonie Barwice 3:0
Sebastian Gawroński x2, Dawid Rutkowski


12.12
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 3:0
Mateusz Rzeszotarski x3


12.24 Hubertus Biały Bór - Pomorzanin Sławoborze 0:0
12.36 Błonie III Barwice - AS Zryw Kretomino 0:3 v/o
12.48 Gwardia II Koszalin - Olimpia Brzeżno 5:0
Sammy Dudek x2, Kacper Łotysz x3


13.00 AP Technik Świdwin - Błonie Barwice  3:0 v/o


13.12
Hubertus Biały Bór - Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław 3:0
Błażej Borys x2, Radosław Radtke


13.24
AP Kotwica II Kołobrzeg - Iras Czaplinek 0:0
 13.36
Iras II Czaplinek - Kotwica Kołobrzeg 2:0
Sebastian Gawroński x2


13.48
AP Kotwica Kołobrzeg - Błonie Barwice 4:0
Paweł Latkowski, Leszek Jaruzel, Patryk Kwiatkowski x2


14.00 Hubertus Biały Bór - AS Zryw Kretomino 0:3
Aleksander Stola, Hubert Szuba, Kacper Steć


14.12 Błonie III Barwice - Pomorzanin Sławoborze 0:3 v/o
14.24 Gwardia II Koszalin - Błonie Barwice  3:0 v/o
14.36 AP Technik Świdwin - Olimpia Brzeżno 1:0
Jakub Kulikowski

Hubertus Biały Bór

Filip Kopiszka, Piotr Korybski, Radosław Radtke, Błażej Borys, Sebastian Furbergis, Tim Gawron, Wiktor Nikiel, Adrian Gawron.
Trener : Tomasz Kopiszka

 

 

AP Kotwica Kołobrzeg
Jakub Perdelwitz, Paweł Latkowski, Leszek Jaruzel, Filip Szydło, Patryk Kwiatkowski, Michał Jakomulski, Mateusz Rzeszotarski.
Trener : Zbigniew Ćwirko



AS Zryw Kretomino
Antoni Dudzic, Kacper Steć, Hubert Szuba, Mateusz Skryp, Mateusz Zaręba, Aleksander Stola, Oliwier Lenio.
Trener : Piotr Stefanów


Gwardia II Koszalin
Maksymilian Waleński, Marcel Korona, Filip Szulc, Michał Wesołowski, Dawid Więckowski, Wiktor Kuzemczak, Kacper Łotysz, Sammy Dudek, Maciej Szpakiewicz, Wiktor Jacuła, Szymon Mazur.
Trener : Paweł Sułek. Kierownik : Piotr Sułek.


Podziel się tym wpisem