59 HALOWY TURNIEJ IM. STANISŁAWA FIGASA - Półfinały

2019-02-01

W poniedziałek 4 lutego od godziny 10.00 rozpoczną się półfinały 59 Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa.

 

Awans do Finałów uzyska najlepszy zespół z grup półfinałowych.

 

Finał 59 Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa odbędzie się w dniu 09.02. (sobota) od godziny 10.00.

 

Terminarz gier półfinałowych : 

 

Koszalin (Hala ZOS Gwardia)


Poniedziałek  4 lutego 

 

Kategoria Starszych Grupa A  - Hubertus Biały Bór, AP Kotwica II Kołobrzeg, Iras Czaplinek, Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław

Kategoria Starszych Grupa B  - Iras II Czaplinek, AP Kotwica Kołobrzeg, Błonie Barwice, Kotwica Kołobrzeg

 

Kategoria Młodszych Grupa A  - Hubertus Biały Bór, Błonie III Barwice, Pomorzanin Sławoborze, AS Zryw Kretomino

Kategoria Młodszych Grupa B – Gwardia II Koszalin, AP Technik Świdwin, Olimpia Brzeżno, Błonie Barwice  

.
10.00  Hubertus Biały Bór - AP Kotwica II Kołobrzeg
10.12
Iras Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
10.24
Iras II Czaplinek - AP Kotwica Kołobrzeg
10.36
Błonie Barwice - Kotwica Kołobrzeg
10.48 Hubertus Biały Bór - Błonie III Barwice
11.00 Pomorzanin Sławoborze - AS Zryw Kretomino
11.12 Gwardia II Koszalin - AP Technik Świdwin
11.24 Olimpia Brzeżno - Błonie Barwice  
11.36
Hubertus Biały Bór - Iras Czaplinek
11.48
AP Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
12.00
Iras II Czaplinek - Błonie Barwice
12.12
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
12.24 Hubertus Biały Bór - Pomorzanin Sławoborze
12.36 Błonie III Barwice - AS Zryw Kretomino
12.48 Gwardia II Koszalin - Olimpia Brzeżno
13.00 AP Technik Świdwin - Błonie Barwice  
13.12
Hubertus Biały Bór - Wiekowianka Wiekowo / Szkoła Dobiesław
13.24
AP Kotwica II Kołobrzeg - Iras Czaplinek
 13.36
Iras II Czaplinek - Kotwica Kołobrzeg
13.48
AP Kotwica Kołobrzeg - Błonie Barwice
14.00 Hubertus Biały Bór - AS Zryw Kretomino
14.12 Błonie III Barwice - Pomorzanin Sławoborze
14.24 Gwardia II Koszalin - Błonie Barwice  
14.36 AP Technik Świdwin - Olimpia Brzeżno

 

Wtorek  5 lutego 

Kategoria Starszych Grupa C  - AS Zryw Kretomino, Sokół Karlino, AP Drawsko Pomorskie, KS Gwda Wielka

Kategoria Młodszych Grupa C – AP Kotwica Kołobrzeg, AP Drawsko Pomorskie, Stal Jezierzyce, UKS Victoria SP2 Sianów  

 

10.30  AS Zryw Kretomino - Sokół Karlino
10.42
AP Drawsko Pomorskie - KS Gwda Wielka
10.54 AP Kotwica Kołobrzeg - AP Drawsko Pomorskie
11.06 Stal Jezierzyce - UKS Victoria SP2 Sianów  
11.18 AS Zryw Kretomino - AP Drawsko Pomorskie
11.30 Sokół Karlino - KS Gwda Wielka
11.42 AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Jezierzyce
11.54 AP Drawsko Pomorskie - UKS Victoria SP2 Sianów  
12.06
AS Zryw Kretomino - KS Gwda Wielka
12.18
Sokół Karlino - AP Drawsko Pomorskie
12.30 AP Kotwica Kołobrzeg - UKS Victoria SP2 Sianów  
12.42 AP Drawsko Pomorskie - Stal Jezierzyce

 

Środa  6 lutego  

Kategoria Starszych Grupa D  - Pomorzanin Sławoborze, Kotwica II Kołobrzeg, Orzeł II Wałcz, Pionier 95 Borne Sulinowo

Kategoria Młodszych Grupa D – Kotwica Kołobrzeg, Gwardia Koszalin, Byki Słupsk, Pionier 95 Borne Sulinowo

10.00  Pomorzanin Sławoborze, Kotwica II Kołobrzeg
10.12
Orzeł II Wałcz, Pionier 95 Borne Sulinowo
10.24 Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
10.36 Byki Słupsk -  Pionier 95 Borne Sulinowo
10.48 Pomorzanin Sławoborze - Orzeł II Wałcz
11.00 Kotwica II Kołobrzeg - Pionier 95 Borne Sulinowo
11.12 Kotwica Kołobrzeg - Byki Słupsk
11.24 Gwardia Koszalin - Pionier 95 Borne Sulinowo
11.36
Pomorzanin Sławoborze - Pionier 95 Borne Sulinowo
11.48
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł II Wałcz
12.00 Kotwica Kołobrzeg - Byki Słupsk
12.12 Gwardia Koszalin - Pionier 95 Borne Sulinowo

Podziel się tym wpisem