59 Halowy Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa

2019-01-10

Od dziś rozpoczynamy zapisy do udziału w naszym feryjnym turnieju piłkarskim. Zapisy do 59 Halowego Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa trwać będą do 21 stycznia 2019 r.

 

Tradycyjnie w okresie ferii zimowych, w dniach 28 stycznia – 10 lutego, rozgrywany będzie halowy turniej dla najmłodszych piłkarzy. W tym roku grupy eliminacyjne rozgrywane będą w czterech miejscowościach, tak aby jak najwięcej drużyn  mogło uczestniczyć w naszej imprezie. Grupy eliminacyjne odbędą się w Halach Sportowych w czterech miejscowościach tj. :  
Koszalin (Hala ZOS Gwardia), Kołobrzeg, Barwice (Hala ZS w Barwicach), Drawsko Pomorskie.

 

 

Przy zgłoszeniu zespołu (zespołów) należy podać miejscowość, w której drużyna chce uczestniczyć podczas gier eliminacyjnych. Od półfinałów turniej rozgrywany będzie w Koszalinie.

 

 

Rozgrywki zostaną przeprowadzone w kategorii chłopców oraz dziewcząt. W grupie „Młodszych” rywalizować będą zespoły złożone z chłopców lub dziewcząt urodzonych w 2008 roku i młodszych, w zespole może grać siedmiu zawodników (bramkarz i sześciu w polu), natomiast w grupie „Starszych” zagrają drużyny, w których składach będą chłopcy lub dziewczęta urodzeni w latach 2006 i młodszych, w zespole może grać sześciu piłkarzy (bramkarz i pięciu w polu).

W kategorii chłopców dopuszcza się udział dziewcząt o dwa lata starszych.

 Każdy zespół musi posiadać pełnoletniego opiekuna.

Do udziału w turnieju zgłosić się mogą zarówno zespoły klubowe, szkolne, jak i osiedlowe.

 

Zapisy drużyn przyjmowane będą do 21 stycznia 2019 roku w siedzibie Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej: email: kontakt@kozpn.pl,  lub faxem 094-34-35-100. 

Podziel się tym wpisem