Po 7. turnieju w grupie świdwińskiej LBO 2012!

2019-01-08

Po 7. turnieju w grupie świdwińskiej LBO 2012!

 

5 stycznia 2019 r. w Lekowie – w miejscowej Hali Sportowo-Widowiskowej – od godz. 10.oo – podgrupa A i od godz. 12.3o – podgrupa B, cieszyli i bawili się grą w piłkę nożną, orlicy grupy świdwińskiej. Organizatorem turnieju był Sebastian BASIEJKO (UKS Avatar Lekowo). Gospodarzem imprezy – UKS Avatar Lekowo (Prezes – Agata GONTARCZUK). W siódmym już turnieju w tej grupie, wzięły udział: Akademia Piłkarska Technik I Świdwin, UKS Avatar Lekowo, GLKS Pomorzanin Sławoborze, KS Pogoń I Połczyn Zdrój i KS Pogoń II Połczyn Zdrój – w podgrupie A oraz Akademia Piłkarska Technik II Świdwin, Akademia Piłkarska Technik III Świdwin, Akademia Piłkarska Technik IV Świdwin, GLKS Olimpia Brzeżno i LUKS Wicher Rąbino – w podgrupie B. Koordynatorem rozgrywek w powiecie świdwińskim jest  Jacek NIBURSKI (600-290-752).

            Od sezonu 2018/2019 w trakcie zmagań orlików nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

            Zespoły grały w dwóch podgrupach, systemem „każdy z każdym” Mecze trwały 1 raz 12. minut. Sędzią spotkań był Robert Rozmus.

            Tabela grupy świdwińskiej LBO 2012, po siódmym turnieju:

Lp.

              Nazwa drużyny             

Trener/Kierownik

Ilość turniejów

1.

AP Technik I Świdwin

Sławomir Owedyk

7

2.

AP Technik II Świdwin

Sławomir Owedyk

7

3.

AP Technik III Świdwin

Michał Wójcik

7

4.

KS Pogoń I Połczyn Zdrój

Paweł Świebodzki

7

5.

KS Pogoń II Połczyn Zdrój

Paweł Świebodzki

7

6.

LUKS Wicher Rąbino

Stanisław Kwiecień

7

7.

GLKS Olimpia Brzeżno

Jacek Niburski

6

8.

GLKS Pomorzanin Sławoborze

Tomasz Śmigasiewicz

6

9.

UKS Avatar Lekowo

Sebastian Basiejko

5

10.

AP Technik IV Świdwin

Michał Wójcik

5

            Organizator zapewnił każdemu uczestnikowi słodki poczęstunek, napoje oraz owoce.

            Organizator turnieju – Sebastian BASIEJKO (UKS Avatar Lekowo) i Gospodarz imprezy – UKS Avatar Lekowo (Prezes – Agata GONTARCZUK), dziękują rodzicom piłkarzy UKS Avatar Lekowo, zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie lekowskiej imprezy.

Kolejny turniej w grupie świdwińskiej: termin, miejsce, Organizator i Gospodarz – do ustalenia!

Czekamy na kolejne zgłoszenia! Dokumentacja niezbędna do pisemnego zgłoszenia drużyny do rozgrywek i przeprowadzenia turnieju, znajduje się na stronie www.kozpn.pl. w zakładce: LBO 2012 i Liga Żaków w Wydziale Gier i Ewidencji.

Koordynatorami rozgrywek LBO 2012 w poszczególnych powiatach, zgodzili się zostać: białogardzkim – Elżbieta LITEWKA (UKS Unia Białogard), drawskim – Marcin KAŃCZUGOWSKI (AP Drawsko Pomorskie), kołobrzeskim – Grzegorz GRONKIEWICZ (AP Kotwica Kołobrzeg), koszalińskim grodzkim – Paweł SUŁEK (KS Gwardia Koszalin), koszalińskim ziemskim – Henryk KOWALSKI (UKS Olimpia Bobolice), sławieńskim – Krzysztof JASIEWICZ (UKS Orlik Darłowo), szczecineckim – Zbigniew KORPUSIŃSKI (KS Pionier 95 Borne Sulinowo), świdwińskim – Jacek NIBURSKI (GLKS Olimpia Brzeżno) i wałeckim – Andrzej CZYŻAK (MUKS Orzeł 2010 Wałcz). To w kategorii chłopców. Natomiast w kategorii dziewcząt – Klaudia MAJERCZAK (UKS Victoria SP 2 Sianów).

Uwaga!

            - Zgodnie z „Regulaminem Rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2018/2019”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet…”.

            Szczegółowych informacji na temat lig rozgrywkowych żaków i orlików, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) – koordynator rozgrywek Ligi Żaków KOZPN  i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.

            Patronem medialnym Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 jest „Głos Koszaliński”.     

Podziel się tym wpisem