Turnieje LBO 2012 w Szczecinku i Darłowie!

2018-11-08

Turnieje LBO 2012 w Szczecinku i Darłowie! W Szczecinku i Darłowie – o ile pozwoli na to pogoda – rozegrane zostaną turnieje 10. – jubileuszowej edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012. Dla obu grup będą to czwarte już turnieje w tej edycji!

 

9 listopada 2018 r. w Szczecinku – na miejscowym Stadionie Miejskim, przy ul. Piłsudskiego 3 – od godz. 18.oo, cieszyć i bawić się grą w piłkę nożną, będą orlicy grupy szczecineckiej. Organizatorem turnieju jest Krzysztof KUTROWSKI (UKS AP Szczecinek). Gospodarzem imprezy –  UKS AP Szczecinek (Prezes – Szymon BIBIK). W czwartym już turnieju w tej grupie, wezmą udział: UKS Akademia Piłkarska Reissa I Szczecinek, UKS Akademia Piłkarska Reissa II Szczecinek, UKS Akademia Piłkarska Szczecinek I, UKS Akademia Piłkarska Szczecinek II, UKS Akademia Piłkarska Szczecinek III, UKS Akademia Piłkarska Szczecinek IV, UKS Akademia Piłkarska Szczecinek V, MGLKS Błonie Barwice, SKFKP Hubertus Biały Bór i KS Pionier 95 Borne Sulinowo. Koordynatorem rozgrywek w powiecie szczecineckim jest Zbigniew KORPUSIŃSKI (667-907-211).

            11 Listopada 2018 r., w dniu 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w Darłowie – na miejscowym euroboisku – od  godz. 10.oo., cieszyć i bawić się grą w piłkę nożną, będą orlicy grupy sławieńskiej.  Organizatorem turnieju jest Krzysztof JASIEWICZ (517-488-597). Gospodarzem imprezy – UKS Orlik Darłowo (Prezes – Katarzyna POLAKOWSKA). W czwartym już turnieju w tej grupie, wezmą udział: UKS Grabowa SP Lejkowo (dziewczynki), UKS Niemica (dziewczynki), UKS Orlik I Darłowo, UKS Orlik II Darłowo,  UKS Pomerania Ostrowiec, UKS Sława Jedynka Sławno, SKS Strong Zielenica i KS Wieża Postomino. Koordynatorem rozgrywek w powiecie sławieńskim jest Krzysztof JASIEWICZ (517-488-597).

            Od sezonu 2018/2019 w trakcie zmagań orlików nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

Czekamy na kolejne zgłoszenia! Dokumentacja niezbędna do pisemnego zgłoszenia drużyny do rozgrywek i przeprowadzenia turnieju, znajduje się na stronie www.kozpn.pl. w zakładce: LBO 2012 i Liga Żaków w Wydziale Gier i Ewidencji.

Koordynatorami rozgrywek LBO 2012 w poszczególnych powiatach, zgodzili się zostać: białogardzkim – Elżbieta LITEWKA (UKS Unia Białogard), drawskim – Marcin KAŃCZUGOWSKI (AP Drawsko Pomorskie), kołobrzeskim – Grzegorz GRONKIEWICZ (AP Kotwica Kołobrzeg), koszalińskim grodzkim – Paweł SUŁEK (KS Gwardia Koszalin), koszalińskim ziemskim – Henryk KOWALSKI (UKS Olimpia Bobolice), sławieńskim – Krzysztof JASIEWICZ (UKS Orlik Darłowo), szczecineckim – Zbigniew KORPUSIŃSKI (KS Pionier 95 Borne Sulinowo), świdwińskim – Jacek NIBURSKI (GLKS Olimpia Brzeżno) i wałeckim – Andrzej CZYŻAK (MUKS Orzeł 2010 Wałcz). To w kategorii chłopców. Natomiast w kategorii dziewcząt – Klaudia MAJERCZAK (UKS Victoria SP 2 Sianów).

Uwaga!

            - Zgodnie z „Regulaminem Rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2018/2019”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet…”.

            Szczegółowych informacji na temat lig rozgrywkowych żaków i orlików, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) – koordynator rozgrywek Ligi Żaków KOZPN  i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.

            Patronem medialnym Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 jest „Głos Koszaliński”.

Podziel się tym wpisem