Po 3. turnieju w grupie koszalińskiej grodzkiej LBO 2012!

2018-11-08

Grupa koszalińska grodzka 10. – jubileuszowej – edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012, jest szóstą z dziewięciu grup powiatowych, które mają za sobą przynajmniej trzy rozegrane turnieje w tej edycji!

 

5 listopada 2018 r. w Koszalinie – na miejscowym euroboisku – od godz. 16.3o, cieszyli i bawili się grą w piłkę nożną, orlicy grupy koszalińskiej grodzkiej. Organizatorem turnieju był Jakub HUSEJKO (KKPN Bałtyk Koszalin). Gospodarzem imprezy – KKPN Bałtyk Koszalin (Prezes – Zenek BEDNAREK). W trzecim już turnieju w tej grupie, wzięły udział: KKPN Bałtyk I Koszalin, KKPN Bałtyk II Koszalin, KKPN Bałtyk III Koszalin, KKPN Bałtyk IV Koszalin, KS Gwardia I Koszalin, KS Gwardia II Koszalin, KS Gwardia III Koszalin, KS Gwardia IV Koszalin, KS Gwardia V Koszalin i KS Gwardia VI Koszalin. Drużyna KS Gwardia VII Koszalin, nie wzięła udziału w imprezie. Koordynatorem rozgrywek w powiecie koszalińskim grodzkim jest Paweł SUŁEK (503-136-647).

Od sezonu 2018/2019 w trakcie zmagań ORLIKÓW nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

            Zespoły grały w dwóch podgrupach, systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 1 raz 18. minut - w obu podgrupach!

            Sędziami spotkań byli: Zdzisław Ryfun i Ireneusz Zubkowicz.

            Tabela grupy koszalińskiej grodzkiej LBO 2012  po trzecim turnieju:

Lp.

              Nazwa drużyny             

Trener/Kierownik

Ilość turniejów

1.

KKPN Bałtyk I Koszalin

Jakub Husejko

3

2.

KKPN Bałtyk III Koszalin

Mirosław Wiszniewski

3

3.

KS Gwardia I Koszalin

Paweł Sułek

3

4.

KS Gwardia II Koszalin

Paweł Sułek

3

5.

KS Gwardia III Koszalin

Paweł Sułek

3

6.

KS Gwardia IV Koszalin

Paweł Sułek

3

7.

KS Gwardia V Koszalin

Paweł Sułek

3

8.

KS Gwardia VI Koszalin

Przemysław Cieślak

3

9.

KKPN Bałtyk II Koszalin

Mirosław Wiszniewski

2

10.

KKPN Bałtyk IV Koszalin

Wiktor Butrym

1

11.

KS Gwardia VII Koszalin

Przemysław Cieślak

1

            Jako ciekawostkę należy podać, że nieoficjalni zwycięzcy w podgrupach: KS Gwardia I Koszalin (w pierwszej) – nie tracąc punktu i bramki, a KS Gwardia VI Koszalin i KS Gwardia IV Koszalin (w drugiej), nie przegrywając żadnego ze spotkań!

            Organizator turnieju – HUSEJKO (KKPN Bałtyk Koszalin) i Gospodarz imprezy – KKPN Bałtyk Koszalin (Prezes – Zenek BEDNAREK), dziękują rodzicom piłkarzy z KKPN Bałtyk Koszalin, zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie koszalińskiej imprezy.

Kolejny turniej w grupie koszalińskiej grodzkiej: Termin, miejsce, Organizator i Gospodarz – do ustalenia!

Czekamy na kolejne zgłoszenia! Dokumentacja niezbędna do pisemnego zgłoszenia drużyny do rozgrywek i przeprowadzenia turnieju, znajduje się na stronie www.kozpn.pl. w zakładce: LBO 2012 i Liga Żaków w Wydziale Gier i Ewidencji.

Koordynatorami rozgrywek LBO 2012 w poszczególnych powiatach, zgodzili się zostać: białogardzkim – Elżbieta LITEWKA (UKS Unia Białogard), drawskim – Marcin KAŃCZUGOWSKI (AP Drawsko Pomorskie), kołobrzeskim – Grzegorz GRONKIEWICZ (AP Kotwica Kołobrzeg), koszalińskim grodzkim – Paweł SUŁEK (KS Gwardia Koszalin), koszalińskim ziemskim – Henryk KOWALSKI (UKS Olimpia Bobolice), sławieńskim – Krzysztof JASIEWICZ (UKS Orlik Darłowo), szczecineckim – Zbigniew KORPUSIŃSKI (KS Pionier 95 Borne Sulinowo), świdwińskim – Jacek NIBURSKI (GLKS Olimpia Brzeżno) i wałeckim – Andrzej CZYŻAK (MUKS Orzeł 2010 Wałcz). To w kategorii chłopców. Natomiast w kategorii dziewcząt – Klaudia MAJERCZAK (UKS Victoria SP 2 Sianów).

Uwaga!

            - Zgodnie z „Regulaminem Rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2018/2019”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet…”.

            Szczegółowych informacji na temat lig rozgrywkowych żaków i orlików, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) – koordynator rozgrywek Ligi Żaków KOZPN  i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.

Podziel się tym wpisem