Szkolenie Kierowników ds. Bezpieczeństwa oraz Stewarding wraz z

2018-10-11

Pomorski Związek Piłki Nożnej oraz klub MKS Jantar Ustka organizują dwa szkolenia:

 

1. Kierowników ds. Bezpieczeństwa na imprezy masowe - 27 i 28 października oraz 3 i4 listopada 2018 roku ( jedne kurs to 4 dni szkolenia)
Szkolenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji uprawniające do pracy na wszystkich imprezach masowych w Polsce (nie tylko na meczach piłki nożnej). Więcej szczegółów znajdą Państwo w załączniku.
Certyfikat ukończenia takiego szkolenia jest również wymagany przez PZPN już na poziomie III ligi ( a juz nie długo również IV i V) nawet jeśli impreza nie jest imprezą masową zgodnie w ustawą o BiM /załącznik/.

2. Stewarding - najwyższa jakość organizacji imprez - szkolenie wymagane przez PZPN do pracy na meczach piłkarskich również w ligach niższych. Szkolenie dwudniowe w dniach 27 i 28 października 2018 roku. Miejsce tak samo jak kurs Kierowników ds. Bezpieczeństwa odbędzie się w Ustce.
Podczas szkolenia będzie po dodatkowych 2 godzinach uzyskać świadectwo Członka Służb Informacyjnych i Porządkowych na imprezy masowe, który wymagany jest przepisami prawa do pracy na imprezach masowych w całej Polsce /załącznik/.

Kontakt w razie pytań:
Marcin Samsel
Ośrodek Szkoleniowy EMSA2012
tel. 601 649566

 

 

Podziel się tym wpisem