Rozgrywki młodzieżowe 2018 / 2019

2018-07-18

Wydział Gier i Ewidencji KOZPN przedstawia zgłoszenia klubów do rozgrywek młodzieżowych (od juniora do młodzika) w sezonie 2018/2019:

 

Lp.

Junior Starszy

Junior Młodszy

Trampkarz

Młodzik

Młodzik St + Mł

 1

Mechanik Bobolice

Mechanik Bobolice ??

Mechanik Bobolice ??

Wiekowianka Wiekowo

AP Reissa Szczecinek

2      

Iskra Białogard

Głaz Tychowo

Sława Sławno

Wybrzeże Biesiekierz

Bałtyk Koszalin

3     

Sława Sławno

Pionier 95 Borne Sulinowo

Grom Świelino

Pionier 95 Borne Sulinowo

AP Szczecinek

4      

Wiekowianka Wiekowo

Wrzos Wrzosowo

Gryf Polanów

Bałtyk Koszalin

SP Junior Kalisz Pomorski 

5        

LZS Kowalewice

Mirstal Lotnik Mirosławiec

MUKS Orzeł 2010 Wałcz

MUKS Orzeł 2010 Wałcz

Kotwica Kołobrzeg

6      

Sad Chwiram

AP Reissa Szczecinek

UKS Unia Białogard

MUKS Orzeł 2010 Wałcz

Iras Czaplinek

7        

Santos Kłębowiec

MUKS Orzeł 2010 Wałcz

Kotwica Kołobrzeg

UKS Avatar Lekowo

AP Technik Świdwin

8    

Orzeł Łubowo

UKS Avatar Lekowo

UKS Orlik Darłowo

UKS Żukowo

AP Kotwica Kołobrzeg

9      
Gryf Polanów

Kotwica Kołobrzeg

Błękitni Stary Jarosław

AP Szczecinek

Gwardia Koszalin

10     

Bałtyk II Koszalin

Arkadia Malechowo

Bajgiel Będzino

UKS Victoria SP 2 Sianów

 

11    
Drzewiarz Świerczyna

Błękitni Stary Jarosław

Wieża Postomino

UKS Unia Białogard

 

12     
Grom Szwecja 
AP Drawsko Pomorskie
AP Drawsko Pomorskie

Arkadia Malechowo

 

13     
Wspólni Różewo

Spójnia Świdwin

Zryw Kretomino

UKS Orlik Darłowo

 

14     
UKS Orlik Darłowo

Hubertus Biały Bór

Olimp Złocieniec

Zawisza Grzmiąca

 

15    
Zawisza Grzmiąca

Pogoń Połczyn Zdrój

Astra Ustronie Morskie

Victoria Sianów

 

16     
Wieża Postomino

Sokół Karlino

Pogoń Połczyn Zdrój

AP Drawsko Pomorskie

 

17     
Victoria Sianów

Fala ABFrost Gąski

Sokół Karlino

AP Drawsko Pomorskie

 

18     
AP Drawsko Pomorskie

Lech Czaplinek

Błonie Barwice

Zryw Kretomino

 

19    
Spójnia Świdwin

Darłovia Darłowo

AP Technik Świdwin

Olimp Złocieniec

 

20
Zryw Kretomino

Pomorzanin Sławoborze

Lech Czaplinek

Hubertus Biały Bór

 

21 

Wicher Mierzym

Chrobry Drzonowo 

Rasel Dygowo

Pogoń Połczyn Zdrój

 

22    

Olimp Złocieniec

 

Płomień Myślino

Sokół Karlino

 
23   

Astra Ustronie Morskie

 

Orzeł Wałcz 

Redłovia Redło

 
24   

Błonie Barwice

 

 

Błonie Barwice

 

25

Lech Czaplinek

 

 

Korona Człopa

 

26   

Gwardia II Koszalin

 

 

Gwardia  Koszalin

 

27  

Wiarus Żółtnica

 

 

Akademia Mielno

 

28    

Rasel Dygowo

 

 

Pomorzanin Sławoborze

 

29

Saturn Mielno

 

 

Chrobry Drzonowo

 

 

 

 

UKS Sława Jedynka Sławno

 

 

 

Orzeł Wałcz 

 

 

 

AP Gmina Wałcz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się tym wpisem