FINAŁY POWIATOWE DLA UKS UNII BIAŁOGARD!

2018-03-12

W sobotę 10 marca br. w Homanit Arena w Karlinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu o Puchar Tymbarku z Podwórka na Stadion. Grano w trzech kategoriach wiekowych: U8, U10 i U12. W najmłodszej kategorii doszło tylko do jednego pojedynku pomiędzy Unią Białogard a drużyną z Tychowa. Białogardzianie wygrali to spotkanie aż 5:0, dzięki temu zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 13 kwietnia br. w Szczecinku.

 

W kategorii wiekowej do lat 10 rywalizowały ze sobą trzy drużyny: UKS Unia Białogard, SP Karlino oraz Gmina Tychowo. Tutaj po zaciętych meczach awans do finału wojewódzkiego zapewniła sobie drużyna z Białogardu, która będzie reprezentować nasz powiat 12 kwietnia br. w Szczecinku. 

W kategorii wiekowej do 12 lat do walki o finały w Szczecinku 11 kwietnia br. stanęły, aż cztery zespoły z Białogardu, Karlina, Kościernicy i Dobrowa. Zawodnicy Unii nie zawiedli również i tutaj. Po dwóch zwycięstwach i jednym remisie ukończyli eliminacje na pierwszym miejscu. 

Wszyscy uczestnicy finałów powiatowych otrzymali imienne dyplomy i słodki poczęstunek, które wręczyli: Burmistrz Miasta Karlino – Waldemar Miśko oraz wiceprezes Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej – Jacek Słowiński. 

Składy zwycięskich drużyn: 

U8 – Hubert Kucięba, Oliwier Fellhauer, Nikodem Paryż, Szymon Dzięcioł, Igor Kemprowski, Janek Materko, Michał Zieliński, Franek Sadło, trener- Paweł Kuśmierczyk. 

U10 – Adrian Parol, Szymon Krzanowski, Szymon Mitura, Marceli Michalski, Wiktor Ratkiewicz, Hubert Jankowski, Krystian Wierzbicki, Kacper Słowik, Szymon Zieliński, Cezary Skrzycki, trener – Marcin Kędzierski. 

U12 – Damian Kuśmierczyk, Maciej Kacprowski, Jakub Sałanko, Kacper Okupski, Szymon Jerenkiewicz, Filip Jarmużek, Kacper Bartosik, Dawid Padzik, Oliwier Wolski, trener – Zbigniew Litewka. 

 

Podziel się tym wpisem